Gizlilik Bildirimi

 

Her türlü kişisel bilginiz tam onayınız ile UNTAD veri tabanına iletilecektir ve onayınız bulunmadığı taktirde kişisel bilgilerinizi yüklemeyiniz.


İnternet Sayfasına Ana Sayfa/İletişim Bölümünde yazılı Elektronik Posta adresleri yoluyla gönderilen tüm yazı, bilgi, tarif, öneri ve resimlerden uygun görülenler ve paylaşımında fayda umulanlar yayınlanacak, yayınlamaya hazır olmayan ya da yayınlanması istenilmeyen dokümanlar hiç bir şekilde İnternet ortamına ya da üçüncü şahısların görüşüne açılmayacak, kesinlikle başka amaçlar doğrultusunda kullanılmayacaktır.


UNTAD, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz.

Ziyaretçilere ait bilgiler Untad tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi, kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde Untad’ ın bağlı şirketlerine iştiraklerine, doğrudan ve dolaylı ortaklarına aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır.

UNTAD, bu bilgileri size basılı yayınlar/yazışmalar ve elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek amacıyla kullanabilir.

UNTAD, sitedeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, UNTAD’ ın Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez. Bu nedenle kişisel herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.