Kullanım Koşulları

Web sitesine ait tüm sayfaları aksi belirtilmediği sürece Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında "eser" sayılır. 

Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Untad'a aittir. Web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel resimler ve tasarımı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil diğer ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Untad’ ın yazılı iznine tabidir.

Sitede yer alan bilgiler Untad' in önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

Untad, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Untad, sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Untad, dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir. 

Untad, bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.

Bu internet sitesine link verilmesi, Untad’ ın önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

Sitede yer alan bilgilerin kullanıcılar tarafından sosyal ağlarda paylaşılması halinde, ilgili ağların gizlilik ve kullanım koşullarına uyulması kullanıcının sorumluluğundadır.

Untad, web sitesinin virüslere ve zararlı yazılımlara karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Web sitesinde yer alan sayfalara ilişkin tüm haklar saklıdır.

Bu sözleşmeden ve sitenin kullanımından doğan ihtilaflarda UNTAD’ın her türlü ticari ve bilgisayar kayıtları münhasır delildir.